Наш колектив

 

Тарановська Ірина Георгіївна – завідувач дошкільного навчального закладу №33 «Супутник», спеціаліст.

Освіта: вища педагогічна  ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

 

 Хижняк Алла Григорівна - вихователь, спеціаліст.

Освіта: неповна вища, Уманське педогогічне училище. 

 

Гриценко Ірина Іванівна  –  – вихователь, спеціаліст II  категорії.

Освіта: вища педагогічна, Черкаський державний університет, спеціальність –  «Російська мова та література» та «Практичний психолог».

Відзнаки: участь у конкурсі «Психолог року», ІІІ місце.

 

Леончик Наталія Михайлівна – вихователь, спеціаліст І категорії.

Освіта: вища педагогічна, Переяслав-Хмельницький університет, спеціальність – «Дошкільне виховання, соціальна педагогіка».

 

Мовчан Антоніна Юріївна – вихователь, спеціаліст, звання «вихователь-методист».

Освіта: неповна вища, Черкаський педагогічний клас.

Відзнаки: методичне об’єднання вихователів груп дітей раннього віку. 

 

Нікітіна Людмила Павлівна – вихователь, спеціаліст.

Освіта: вища педагогічна, Черкаський державний педагогічний інститут, спеціальність – «Російська мова та література».

 

Хвалюн Марія Миколаївна – вихователь, спеціаліст.

Освіта: неповна вища, Уманське педагогічне училище ім. Т. Г. Шевченка, спеціальність – «Дошкільне виховання».

 

Маслова Алла Олександрівна, музичний керівник, спеціаліст вищої категорії.

Освіта: повна вища, Краснодарський інститут культури, спеціальність – «Культурно-просвітницька робота».

Відзнаки: грамота за активну участь та високу майстерність в організації та проведенні фестивалю дитячої творчості «Казкова країна мрій», подяка за активну участь у підготовці до міської виставки «Наше місто – квітучий сад», грамота в номінації «Вершини музичного мистецтва» за авторське заняття «Пори року».

 

Шелест Надія Григорівна, вихователь, спеціаліст І категорії.

Освіта: вища педагогічна Переяслав-Хмельницький університет, спеціальність – «Організатор дошкільного виховання, вихователь дітей дошкільного віку».

 

Жикіна Наталія Андріївна– завідувач господарства.

 

Хорунжая Тетяна Володимирівна – помічник вихователя для дітей віком від 3-ох років.

 

Кравченко Людмила Анатоліївна – помічник вихователя для дітей віком від 3-ох років.

 

Герасименко Світлана Андріївна – помічник вихователя для дітей віком від 3-ох років.

 

Виговська Яна Олександрівна – помічник вихователя для дітей віком до 3-ох років.

 

Кравченко Таміла Олександрівна – помічник вихователя для дітей віком від 3-ох років.

 

 

Пісна Раїса Петрівна – машиніст з прання та ремонту спеціального одягу.

Кізенко Лілія Володимирівна – підсобний працівник.

 

Рудаков Володимир Васильович – робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель.

Мовчан Ігор Васильович – сторож.

Мусінов Євгеній Михайлович – двірник.

Сініцький Микола Владиславович – сторож.