Який він - Святий Миколай?

17.12.2014 18:04

 

Ростислав, 4 роки:                                                 

  «Святий Миколай – це дідусь в синьому костюмі з зірочкою на голові. З собою він носить мішечок подарунків, а в ньому завжди є машинки. Святий Миколай любить, коли діти їдять кашку і слухаються маму. Один раз я не слухався маму і дідусь подарував мені водяний пістолет, а я хотів робота. То тепер я буду слухняним».

 

 

 

Віталіна, 5 років:                                              

«Він схожий на Чародія в червоному костюмі, який має довгу бороду. У нього є хатка на хмаринці, звідки він кидає подарунки. На небі в нього є подружки янголи».

 

 

 

 

 

Ярослав, 5 років:                                            

«Він схожий на мого дядька, бо у нього щедрі очі і він часто посміхається. У нього є шуба з сніжинками і борода по груди. Миколай носить з собою жовтий мішечок з іграшками і лозину, але я слухняний і мені він дарує лише пістолети».

 

 

 

 

 

Віталіна, 3 роки:                                                            

«Миколай живе на небі, а вночі кладе під подушку дітям подарунки, а неслухняним – лозину. Я хочу подарунки, гроші і телефон. Святий Миколай приходить тихенько-тихенько, його ніхто не бачить, бо він невидимий».

 

 

 

 

 

 

Віка, 5 років:                                                         

«У Святого Миколая червоний плащ із білими зірочками. Він такий, як Дід Мороз, тільки з менш червоними щічками. А ще він носить різні маски».

 

 

 

 

 

Влада, 5 років:                                                

«Я уявляю його в такому платті, як у батюшки в церкві. На шиї у нього хрестик і борода дістає до підлоги. У нього є книга з записами про поведінку дітей. У мене найкраща поведінка, тому я щороку отримую від нього ляльку».

Назад