Я – маленький пішохід

16.11.2015 15:50

З 9 по 13 листопада 2015 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №33 «Супутник» Черкаської міської ради пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху дав змогу удосконалити теоретичні знання та практичні навики вихователів щодо формування у дітей норм безпечної поведінки, розширити знання про види транспорту, роль дорожніх знаків, культуру поведінки в транспорті і на вулиці, активізувати роботу щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Відповідно до плану заходів щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху, у садочку проведено тематичні заняття, музично-спортивні розваги для дітей різних вікових груп «В гостях у світлофора Моргайка»; організовано виставку малюнків на тему «Наш друг Світлофор»; проведено цільові прогулянки «Подорожуємо містом».

Тиждень безпеки дорожнього руху дав змогу покращити якість навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; поліпшити якості організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань безпеки дорожнього руху; популяризувати знання правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків.

Тиждень безпеки дорожнього руху в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 33 «Супутник» Черкаської міської ради  пройшов творчо, плідно, залишив яскраві враження.

Назад