Покликання для батьків

06.10.2014 14:20

 У цьому розділі представлені посилання на інтернет-ресурси, які  створені для батьків.  Як правило, кожен з сайтів надає Вам різноманітну інформацію: отримати відомості про закономірності розвитку дітей різного віку і стану здоров'я, інформацію про навчальні і виховні заклади, поради з виховання; задати питання спеціалістам, висловити власну думку. То ж Вашій увазі пропонуємо добірку покликань, яка стане Вам у нагоді:

«Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді», www.dcssm.gov.ua.

Офіційний сайт Державної соціальної служби для дітей, сім’ї і молоді. На сайті представлена нормативна база, інформаційні ресурси, новини, соціальна реклама тощо.

Інтернет – журнал для всієї сім’ї «Semeika.com», www.semeika.com.

Багато різноманітної інформації для наречених, молодят, сімейних пар, дітей та підлітків.

«Maxybaby», www.maxybaby.net.ua.

Сайт для батьків: вагітність, пологи, розвиток дитини, освіта, жіночі поради про красу, моду, домоводство

«Няня: батькам про дітей» – журнал, www.nanya.ru.

Поради батькам: догляд за дитиною, виховання тощо. Baby-новини. Юридична консультація (права дітей та ін.). Поточний випуск, архів з 1997 року.

«Дитина Інфо» – журнал для батьків, www.dytyna.info.

Виховання дітей, розвиток дітей, здоров’я дітей, дитяча психологія, дитячі хвороби. Зачаття, вагітність і пологи.

«Деті-travel» - дитячий відпочинок, www.deti-travel.ru.

Довідник дитячих таборів з описами і відгуками. Програми дитячого відпочинку за кордоном. Відомості про визначні пам'ятки, опис курортів країн Європи.

«Родитель.инфо» сайт для відповідальних батьків, www.roditelinfo.ru.

Все для батьків - від вагітності, пологів і до школи.

«Дитяча психологія для батьків», www.psyparents.ru.

Консультації, статті, книги з питань виховання, розвитку, навчання дітей. Обдароване і важке дитя. Опис ігор для дітей. Відеотека.

https://www.mother.ru. Сайт «Мати» пропонує статті та інтерактивне спілкування з педіатром, логопедом, психологом; «Скарбничку родинного досвіду», поради щодо раннього розвитку дитини.

«Мамочки», «Мама дома» та «Бебіком», https://www.mamochki.ru , https://mamadoma.narod.ru  , https://baby.com.ua.

Це сайти про все, що може бути цікавим для молодої матусі – про вагітність та пологи, про виховання малят, про жіночу красу та здоров’я, про рукоділля та домашнє господарство, про сімейне дозвілля та відпочинок.

Діти України, www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=79.

Сторінка для батьків порталу «Діти України», містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам.

Дитячий портал «Солнышко», www.solnet.ee.

Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: діти (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); батьки (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); педагоги (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки). 

Інтернет-енциклопедія сім'ї, материнства, дитинства, www.uaua.info.

Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Також: новини, каталоги необхідних товарів і послуг по Україні, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.

«Малеча» - ресурс для сучасних батьків, www.malecha.org.ua.

Інформація про планування дитини, вагітність, пологи, догляд, виховання та розвиток дітей, здоров'я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватні сторінки.

«Мама-Тато», www.mama-tato.com.ua.

Корисна інформація для батьків: виховання та навчання дітей, статті, форум, консультації спеціалістів, законодавство про сім’ю. Для дітей - скоромовки, загадки, вірші та пісні, розфарбовки. 

«Словограй». Літературний сайт Ігоря, Січовика https://slovogray.narod.ru.

Дитячі вірші, ігри зі словами, оповідання, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки.

Дитячий розважально-розвиваючий сайт «Кошки-Мышки», https://koshki-mishki.ru.

Пісеньки, вірши, ігри, загадки, прислів’я, розвиваючі ігри, розмальовки, статті, конкурси, форум.

Ребенок.ру, www.kid.ru/index.php3.

Сайт для батьків. Довідкова інформація, бібліотека для батьків і дітей, ігрові матеріали, загадки, розмальовки, пісенькі (тексти і караоке). Є форум, оголошення.

Детский сад.Ру, www.detskiysad.ru.

Сайт для батьків і педагогів. На якому можна знайти статті про фізичний розвиток дітей, про основи дитячої гігієни, про значення дитячих ігор у виховному процесі, про трудове виховання дитини, про организацію святкових ранків у дитячому садку, про деякі дитячі хвороби та про багато іншого.

Дитяча психологія для батьків, https://psyparents.ru .

Головна мета сайту – психолого-педагогічна просвіта батьків з вікових проблем навчання, виховання і розвитку дітей, а також профілактики порушень особистісного розвитку. Сайт містить інформацію про особливості розвитку дітей різного віку, статті, психологічний словник, каталог ресурсів Інтернет, інформацію про книжки. Є можливість задати питання спеціалісту.

Дитячий психолог: статті, консультації, https://mir-detej.kiev.ua.

Inter-Педагогіка, www.inter-pedagogika.ru.

Сайт Ірини Хоменко для вчителів і батьків. Бібліотека книг, методичних рекомендацій з педагогіки, психології дітей і підлітків; форум, можливість отримати консультацію.

«Детисайт». Ліцей для батьків, www.detisite.ru/parents.

Популярні статті та методичні матеріали з дитячої психології, педагогіки, медицини. Можливість отримати відповідь на запит. Є розділ для дітей: бібліотека, ігри, галерея малюнків.

 «До и после трех», https://azps.ru/baby/index.html.

Головний розділ для батьків – психологія. Це довідники, збірники занять і вправ, які батьки можуть проводити зі своєю дитиною.

Сторінки дитячого психолога Олени Прудіус,

https://eprudius.narod.ru/glavnaya.htm.

Статті, рекомендації дитячого психолога; дидактичні, творчі, психокорекційні ігри, казки, каталог посилань.

Презентації для дітей, https://gankeshet.com/play.html.

«Почемучка» - сайт для дітей та їх батьків, https://pochemu4ka.ru.

Розвиваючі заняття, стінгазети, ігри власними руками, презентації, розмальовки, аплікації, вірші, оповідання, казки для дітей, книжки для батьків.

 Безплатна дитяча електрона бібліотека КП, https://flashsait.com.

Ігри, мультфільми, дитячі вірші, дитячі книжки та аудіо-книжки, казки та аудіо-казки, дитячі пісні mp3.

Іграшка - енциклопедія майстерності, https://igrushka.kz.

Іграшки, ігри, дитячі ігри та розваги.

 

 

Назад