Ділитися досвідом

27.04.2015 11:12

Семінар-практикум для музичних керівників дошкільних закладів міста на тему: «Музично-дидактичні ігри та їх значення в музичному розвитку дитини» відбувся в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 33 «Супутник» Черкаської міської ради.

 Музичний керівник Алла Маслова провела музичне заняття «Веселі Грайлики» для дітей старшого дошкільного віку, в якому використали всі методи музично-дидактичних ігор.

Розвиток креативності як здатності до творчості набуває сьогодні значущості тому, що вона є базовою якістю особистості, її ядром, центральною характеристикою. Програма виховання і навчання дітей віком від двох до семи років «Дитина» вперше в освітньому просторі України заявила креативність як одну з пріоритетних ліній розвитку дошкільника для того, щоб привернути увагу педагогів до даної лінії розвитку дошкільника.

Запропоновані практичні матеріали семінару-практикуму висвітлюють форми і методи роботи музичного керівника Алли Маслової – це  вплив музики на розвиток творчих здібностей дошкільників, їх особистісного зростання.

Алла Олександрівна передала досвід музичним керівникам садочків міста, розкрила важливість і необхідність формування креативності у дітей дошкільного віку за допомогою музично-дидактичних ігор, створення емоційно – сприятливої атмосфери.

Назад